БЛАГОДІЙНИЙ ФОНД «ІСТОРИЧНА СПАДЩИНА»: ОСНОВНІ ЗАСАДИ ДІЯЛЬНОСТІ
Ключові слова:
благодійність, фонд, історія, премія, підтримка, вченийАнотація
Розглянута діяльність Благодійного фонду імені професора Миколи Івановича Бушина «Історична спадщина», створеного в 2005 році в Черкаській області (Україна). Метою Фонду є об’єднання зусиль істориків України в сприянні формуванню демократичної правової держави, підвищення ролі й авторитету історичної спадщини в суспільстві і державі, сприяння розвитку історичної діяльності, захист і підтримка вчених-істориків, поширення традицій української історичної справи, розвитку і поглибленню міжнародних зв’язків істориків.
Посилання
Бушин М. Роздуми на полях власної долі / М. Бушин. – Черкаси, 2004.
Бушин М. Україна – Моя Батьківщина / М. Бушин. – Черкаси, 2003.
Закон України «Про благодійництво та благодійні організації» від 7 березня 2002 року№ 91-III. – К., 2002.
Закон України «Про об’єднання громадян» від 16 червня 1992 року№ 60-XII. – К., 1992.
Земляна-Невмита Ю. З любов’ю до людей. Фонд професора Бушина підтримує краєзнавців та юних істориків / Ю. Земляна-
Невмита // Акцент. – 2009. – № 14.
Конституція України: чинне законодавство зі змінами та доповненнями станом на 1 серпня 2008 р. – К., 2008.
Крамар М. Ваш шанс, юні історики / М. Крамар // Земля Черкаська. – 2007. – № 47.
Крамар М. Іменем пам’яті / М. Крамар // Земля Черкаська. – 2008. – № 1.
Крамар М. Кроки за горизонт / М. Крамар // Земля Черкаська. – 2008. – № 11.
Микола Бушин : від серця до серця / Редактор-координатор Т. Чубіна. – Донецьк, 2008.
Положення про премію імені професора Миколи Івановича Бушина. – Черкаси, 2007.
Рядовий генерал історії. Колективний портрет професора Миколи Бушина у свідченнях сучасників і документальних світлинах /
Редактор-координатор Т. Чубіна. – Донецьк, 2008.
Січкар О. Нетлінна спадщина : Обласний краєзнавчий музей – цьогорічний лауреат премії благодійного фонду імені професора
Миколи Бушина / О. Січкар // Земля Черкаська. – 2009. – № 12.
Статут Благодійного фонду імені професора Миколи Івановича Бушина «Історична спадщина». – Черкаси, 2005.
Терези долі і науки. Микола Іванович Бушин : Вчитель, Наставник, Людина. – Черкаси, 2004.
Хльобас С. Фонд професора Бушина підтримує місцевих краєзнавців та юних істориків / С. Хльобас // Нова доба. – 2009. – № 23.
##submission.downloads##
Номер
Розділ
Ліцензія
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з наступними умовами:
- Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).
Редколегія публікує матеріали, не завжди поділяючи погляди їхніх авторів, зберігає стиль матеріалів, залишає за собою право скорочувати та редагувати тексти. Автор несе відповідальність за зміст статті, достовірність фактів, цитат, дат тощо. Друковані в інших виданнях матеріали до розгляду не приймаються. У разі передруку публікацій посилання на «Історичний архів. Наукові студії» обов’язкове.