УЧАСТЬ ОСЕРЕДКІВ ПОЛІТИЧНИХ ПАРТІЙ У МІСЦЕВИХ ВИБОРАХ 2006 РОКУ В ЗАКАРПАТСЬКІЙ ОБЛАСТІ
Ключові слова:
політичні організації, політичні партії, політичні блоки, коаліція, громадські організаціїАнотація
У даній статті проаналізовані результати виборів 2006 року, які показали відсутність єдності в лавах політичних партій, що отримали місця в представницьких органах влади Закарпаття. Коаліції в радах різних рівнів утворюються не виходячи із принципів, задекларованих на загальнонаціональному рівні, а, швидше за все, на особистісних
симпатіях/антипатіях місцевих політиків. Це, у свою чергу, веде до партійних розколів, які вже відбулися на рівні обласних осередків політичних партій.
Посилання
Балога протягнув ще 8 штиків // Р.І.О. – 2006. – 8 квіт.
Вибори депутатів Закарпатської обласної ради. Результати голосування по районах // Р.І.О. – 2006. – 1 квіт.
Вибори до Закарпатської обласної ради по округах // Післямова. – 2006. – 28 берез.
Вибори закінчилися. Тепер переможці повинні довести, що їх наміри відповідають виборчим обіцянкам // Срібна Земля. Фест. –
– 26 квіт.
Вибори народних депутатів України. Результати голосування по районах // Р.І.О. – 2006. – 1 квіт.
Голови райрад (партійність) // Післямова. – 2006. – 4 трав.
Гут Р. У Берегові закінчилася епоха Жупана, а каденція Гайдоша тільки почалася // Старий замок Паланок. – 2006. – 27 квіт.
Дивіться, хто прийшов… (про результати виборів до Закарпатської обласної та Ужгородської міської рад) // Р.І.О. – 2006. – 15 квіт.
Закарпатська обласна рада // Післямова. – 2006. – 11 квіт.
Зразки виборчих бюлетенів // Трибуна. – 2006. – 23 берез.
Інтерв’ю зЮ. Чижмарем та О. Гаваші // Післямова. – 2006. – 21 лют.
Литвиненко О., Якименко Ю. Політичні партії за рік до виборів: майбутнє, що починається сьогодні // Національна безпека і
оборона. – 2005. – № 3. – С. 2-12.
Настав час європейського державотворення, а не барикадного протистояння (розмова з кандидатом до Ужгородської міської ради, головою Закарпатської регіональної організації Української республіканської партії «Собор» Євгеном Ясінським) // Р.І.О. – 2006. – 23 берез.
Павло Чучка: «Блок «Карпатський Майдан не зареєстровано» // Післямова. – 2006. – 28 лют.
Політичні партії і громадські організації Закарпаття // Поточний архів управління з питань внутрішньої політики Закарпатської
обласної адміністрації.
Партії, що пройшли до районних та міських рад (за кількістю мандатів) // Р.І.О. – 2006. – 8 квіт.
Пащенко В. Політичного спокою в нашому краї годі чекати, якщо політикам особисті амбіції затьмарять розум // Срібна Земля.
Фест. – 2006. – 30 берез.
Підгорний О. Поствиборча «політанатомія» Хустщини: електорати, кандидати і депутати // Трибуна. – 2006. – 8 квіт.
Попередні результати виборів до Верховної ради України по областях // Р.І.О. – 2006. – 1 квіт.
Районні ради Закарпаття // Післямова. – 2006. – 27 квіт.
У Верховній Раді лише чотири закарпатці // «Європа – центр». – 2006. – 1 квіт.
Українська республіканська партія «Собор» (кандидати в депутати Ужгородської міської та Перечинської, Великоберезнянської,
Рахівської районних рад) // Р.І.О. – 2006. – 18 берез.
Юрій Чижмарь. Ми законсервували людей, які міняються з влади в опозицію, з опозиції у владу // Післямова. – 2006. – 28 лют.
##submission.downloads##
Номер
Розділ
Ліцензія
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з наступними умовами:
- Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).
Редколегія публікує матеріали, не завжди поділяючи погляди їхніх авторів, зберігає стиль матеріалів, залишає за собою право скорочувати та редагувати тексти. Автор несе відповідальність за зміст статті, достовірність фактів, цитат, дат тощо. Друковані в інших виданнях матеріали до розгляду не приймаються. У разі передруку публікацій посилання на «Історичний архів. Наукові студії» обов’язкове.