НАУКОВО-ОСВІТЯНСЬКІ ТРАДИЦІЇ ЧОРНОМОРСЬКОГО ДЕРЖАВНОГО УНІВЕРСИТЕТУ ІМЕНІ ПЕТРА МОГИЛИ
Ключові слова:
Чорноморський державний університет імені Петра Могили, історія освіти, Південноукраїнський реґіонАнотація
Формування Чорноморського державного університету розглянуто як результат розвитку професійної і вищої освіти МиколаєваПосилання
Храм освіти на Інгульських схилах / За ред. Л.П. Клименка. – Миколаїв: Вид-во МДГУ ім. Петра Могили, 2006.
Миколаївська філія Національного університету «Києво-Могилянська Академія»: сьогодення і майбуття. – Миколаїв: Видав. відділ МФ НаУКМА, 1998. – 124 с.
Національний університет «Києво-Могилянська Академія»: Миколаївська філія. Календар-довідник. – Миколаїв: Видав. відділ МФ НаУКМА, 1998. – 68 с.
Будак В., Багмет М. От проекта до реального университета // Южная правда (Миколаїв). – 1998. – 27 октября.
Клименко Л., Багмет М. Витоки Чорноморського державного університету імені Петра Могили // Вечерний Николаев. – 2008. – 25 декабря.
Клименко Л., Багмет М. Народження класичного // Рідне Прибужжя (Миколаїв). – 2009. – 15 січня.
Козлов С. Черноморский государственный предстал во всей красе // Вечерний Николаев. – 2009. – 20 января.
Абрамова Н. Черноморская «классика»// Наш город (г. Николаев). – 2009. – 21-27 января.
Левченко Л. Історія Миколаївського і Севастопольського військового губернаторства (1805-1900). – Миколаїв. – Вид-во МДГУ ім. Петра Могили, 2006. – 300 с.
##submission.downloads##
Номер
Розділ
Ліцензія
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з наступними умовами:
- Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).
Редколегія публікує матеріали, не завжди поділяючи погляди їхніх авторів, зберігає стиль матеріалів, залишає за собою право скорочувати та редагувати тексти. Автор несе відповідальність за зміст статті, достовірність фактів, цитат, дат тощо. Друковані в інших виданнях матеріали до розгляду не приймаються. У разі передруку публікацій посилання на «Історичний архів. Наукові студії» обов’язкове.