ГОЛОВНІ НАПРЯМКИ ЗОВНІШНЬОЇ ПОЛІТИКИ ІСПАНІЇ СЕРЕДИНИ 1980-х – ПОЧАТКУ 1990-х РОКІВ
Ключові слова:
НАТО, Європейський економічний союз, американсько-іспанські зносини, атлантисти, європейський вибір, рух неприєднанняАнотація
Стаття розкриває особливості формування зовнішньої політики Іс-панії в період становлення демократичного режиму. Автор аналізує відмін-ності в проведенні міжнародної політики урядами Іспанії. Також висвіт-люється складний шлях Іспанії до вступу в ЄЕС та НАТОПосилання
Дамс Х.Г. Франсиско Франка. – Ростов-на-Дону, 1999.
Дубинин Ю. Непростой путь к дипломатическим отношениям с Испанией // Международная жизнь. – 2000. – № 2. – С. 98-112.
Іваницька О.П. Новітня історія країн Європи та Америки (1945-2002): Навч. посібник. – Вінниця: Фоліант, 2003. – 560 с.
Красиков А.А. Испания и мировая политика: полвека дипломатической истории. – М.: Международные отношения, 1989. – 349 с.
Пожарская С.П. Испания и США: Внешняя политика и общество, 1936-1976. – М.: Наука, 1982. – 343 с.
Хенкин С.М. Испания: время перемен // У политической карты мира. – М: Знание, 1986. – № 5. – С. 44-63.
Хенкин С.М. Испания после диктатуры: (Социально-политические проблемы перехода к демократии) / Рос. АН, Ин-т сравнительной политологии и проблемы рабочего движения. – М.: Наука, 1993. – 199 с.
Хенкин С.М. Король-реформатор // http://faces.ng.ru./foreign/2001-01-11/1_kingreformer.htm/
Чернышев В.П. Призраки долины павших: неофашизм в Испании после Франко. – М.: Мысль, 1983. – 319 с.
Espana, un actor destacado en el ambito international // Coord, Ferre I. ‘ ‘ M., Madrid ׃Fundacion para el analisis y los estudios sociales, 2000. ‘ 345 p. http://www.portalus.ru/modules/politics/print.php?subaction=showfull&id=1142970468&archive=&start_from=&ucat=3&
##submission.downloads##
Номер
Розділ
Ліцензія
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з наступними умовами:
- Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).
Редколегія публікує матеріали, не завжди поділяючи погляди їхніх авторів, зберігає стиль матеріалів, залишає за собою право скорочувати та редагувати тексти. Автор несе відповідальність за зміст статті, достовірність фактів, цитат, дат тощо. Друковані в інших виданнях матеріали до розгляду не приймаються. У разі передруку публікацій посилання на «Історичний архів. Наукові студії» обов’язкове.