СТРУКТУРНІ ТА ФУНКЦІОНАЛЬНІ ЗМІНИ ДЖЕРЕЛЬНОЇ БАЗИ ІСТОРИЧНИХ РОБІТ ПЕРІОДУ РОМАНТИЗМУ
Ключові слова:
джерельна база, романтизм, структура, аналізАнотація
У дослідженні розглядається джерельна база історичних робіт періоду романтизму як певна структура. Введення принципу структурності вимагає виділення структурних елементів та визначення характеру зв’язку між ними. Для з’ясування структурних елементів джерельної бази історичних робіт проведено її порівняльний аналізПосилання
Отаманенко А. Деякі проблеми дослідження історії джерелознавства та археографії // Історіографічні та джерелознавчі проблеми історії України. Образи науки: Міжвуз. зб. наук. пр. – Д., 2000. – С. 13.
Див. визначення «Структури» – Философский энциклопедический словарь. – М., 1983. – С. 657.
Журба О.І. Становлення української археографії: люди, ідеї, інституції. – Д., 2003.
Парсек В. Курганы и городища Харьковского, Валковского и Полтавского уездов // Русский исторический сборник, изданный Обществом Истории и Древностей российских. – Кн. 2. – М., 1839. – С. 202.
Історія української літератури. – Т. 1. – К., 1967. – С. 290.
Бовсунівська Т. Естетика українського романтизму. – К., 2003. – С. 227.
Максимович М. Дослідження про гетьмана Петра Конашевича-Сагайдачного // Московитянин. – № 10. – С. 347-370.
##submission.downloads##
Номер
Розділ
Ліцензія
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з наступними умовами:
- Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).
Редколегія публікує матеріали, не завжди поділяючи погляди їхніх авторів, зберігає стиль матеріалів, залишає за собою право скорочувати та редагувати тексти. Автор несе відповідальність за зміст статті, достовірність фактів, цитат, дат тощо. Друковані в інших виданнях матеріали до розгляду не приймаються. У разі передруку публікацій посилання на «Історичний архів. Наукові студії» обов’язкове.