ЩОДЕННИКИ ЙОЗЕФА ГЕББЕЛЬСА ПРО НІМЕЦЬКО-ЯПОНСЬКУ УГОДУ 1936 року
Ключові слова:
щоденники Йозефа Геббельса, Антикомінтернівський договір, Друга світова війна, нацистська пропаганда, німецько-японські відносини, фашистський блокАнотація
Щоденники головного ідеолога Третього Рейху Йозефа Геббельса як джерело дослідження німецько-японських відносин. На основі німецькомовних джерел було зроблено аналіз щоденних записів Геббельса та виокремлено його позицію щодо Антикомінтернівського пактуПосилання
Altstedt T. Joseph Goebbels Eine Biographie in Bilden/ Thomas Altstedt. – Berg: Druffel-Verlag. – 1999.
Brooker P. The faces of fraternalism. Nazi Germany, Fascist Italy, Imperial Japan/ Paul Brooker. – Oxford: Clarendon Press. – 1991.
Fröhling E. Die Tagebücher von Joseph Goebbels. Sämtliche Fragmente/Elke Fröhling. – Teil I: Aufzeichnungen 1924-1941, Band 2: 1.1.1931-31.12.1936. – München, New York, London, Paris. – 1987.
Helmut M. Ideologie und Propaganda. Die Rolle von Joseph Goebbels in der Nationalsozialistischen Außenpolitik bis 1939/ Helmut Michels. – Frankfurt am Main; Berlin; Bern; New York; Paris; Wien: Lang, 1992.
Hilderbrand K. Deutsche Außenpolitik 1933-1945 3.Auflage/ Klaus Hilderbrand. – Stuttgart: Verlag. – 1976
Lüdicke L. Griff nach der Weltherrschaft: die Außenpolitik des Dritten Reiches 1933-1945 (Deutsche Geschichte im 20. Jahrhundert)/ Lars Lüdicke. – Berlin: be-bra Verlag. – 2009.
Messerschmidt M. Die Wehrmachtjustiz 1933-1945/ Manfred Messerschmidt. – Paderborn, München, Wien, Zürich: Ferdinand Schöningh. – 2005.
Recker M. Die Außenpolitik des Dritten Reiches/ Marie-Luise Recker. – München: Oldenbourg. – (Enzyklopädie deutscher Geschichte; 8). – 1990.
Reuth R.G. Goebbels. Mit 33 Fotos/ Ralf Georg Reuth. – München, Zürich: R. Poier GmbH. – 1990.
Semmler R. The man next to Hitler/ Rudolf Semmler. – London: Westhouse. – 1947
##submission.downloads##
Номер
Розділ
Ліцензія
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з наступними умовами:
- Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).
Редколегія публікує матеріали, не завжди поділяючи погляди їхніх авторів, зберігає стиль матеріалів, залишає за собою право скорочувати та редагувати тексти. Автор несе відповідальність за зміст статті, достовірність фактів, цитат, дат тощо. Друковані в інших виданнях матеріали до розгляду не приймаються. У разі передруку публікацій посилання на «Історичний архів. Наукові студії» обов’язкове.