ВНЕСОК О. А. СОШНИКОВА У РОЗВИТОК ВІТЧИЗНЯНОГО ТРАКТОРОБУДУВАННЯ
Ключові слова:
О. А. Сошников, колісні трактори, тракторобудування УкраїниАнотація
В публікації висвітлена біографія та творчий внесок у розвиток вітчизняного тракто- робудування провідного конструктора, інженера, талановитого керівника й організа- тора – Олександра Андрійовича Сошникова. Завдяки його самовідданій праці були створені та вдосконалені ціла низка вітчизняних колісних тракторів: Т-90, Т-125, Т-150 К, ПМЗ-6, ПМЗ-6 Л/6 М та ін.Посилання
Абдула С.Л. О создателе первых мощных колесных траткоров на ХТЗ. – Газета «Темп». – 2013. – № 21-23.
Біблік В.В. Харківський тракторний завод імені С. Орджонікідзе (сторінки історії) / В.В. Біблік. – Харків:
Вид-во «Прапор». – 2008. – 260 с.
Паппо-Корыстин В., Платонов В., Пащенко В. Днепровский ракетно-космический центр/ В. Паппо-
Корыстин, В. Платонов, В. Пащенко – Днепропетровск: ПО «Южный машиностроительный завод».
К Б »Южное» имени М.К. Ягеля. – 1994. – 180 с.
##submission.downloads##
Номер
Розділ
Ліцензія
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з наступними умовами:
- Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).
Редколегія публікує матеріали, не завжди поділяючи погляди їхніх авторів, зберігає стиль матеріалів, залишає за собою право скорочувати та редагувати тексти. Автор несе відповідальність за зміст статті, достовірність фактів, цитат, дат тощо. Друковані в інших виданнях матеріали до розгляду не приймаються. У разі передруку публікацій посилання на «Історичний архів. Наукові студії» обов’язкове.