Стан електрифікації сільського господарства України у роки повоєнної відбудови (кінець 40-х – початок 50-х років ХХ ст.)
Ключові слова:
електрифікація, сільське господарство України, повоєнна відбудоваАнотація
Висвітлено стан електрифікації сільського господарства України у роки повоєнної відбудови; проаналізовано її важливість для розвитку народного господарства України в зазначений період.Посилання
Консевич А. И., Шевченко Я. О. Пути развития электрификации сельских районов Украинской ССР. – К. : АН УРСР. Ин-т экономоки, 1956. – 64 с.
Лойко В. Г. Деякі питання економічного електрифікованого колгоспного виробництва (На матеріалах колгоспів Вінницької обл.). – Вінниця : Вінницьке обласне управління культури, лекційне бюро, 1957. – 35 с.
Петренко В. С. Село на шляхах піднесення: зміни в складі, умовах праці і життя колгоспного селянства Української РСР (1951-1969 рр.) – К. : Наукова думка, 1970. – 348 с.
Дягиева Е. С. Борьба Коммунистической партии Украины за восстановление и дальнейший подъем колхозного производства в годы четвертой пятилетки (1946-1950 гг.) – Харьков, 1955. – 290 с.
Литвин В. М. Україна у першому повоєнному десятилітті (1946-1955). – К. : Л.-Терра, 2004. – 240 с.
Работа предприятий электропромышленности и электрификации. – ЦДАГОУ, ф. 1, оп. 23, спр. 5755. 10.01-30.12.1949. – 474 арк.
Аграрна історія Україна / Панченко П. П., Славов В. П., Шмарчук В. А. – К. : Просвіта, 1996. – 342 с.
Справки отделов ЦК, переписка с обкомами, колхозами по вопросу электрификации. – ЦДАГО, ф. 1, оп. 31, спр. 122. 07.01-22.06.1955. – 324 арк.
##submission.downloads##
Номер
Розділ
Ліцензія
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з наступними умовами:
- Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).
Редколегія публікує матеріали, не завжди поділяючи погляди їхніх авторів, зберігає стиль матеріалів, залишає за собою право скорочувати та редагувати тексти. Автор несе відповідальність за зміст статті, достовірність фактів, цитат, дат тощо. Друковані в інших виданнях матеріали до розгляду не приймаються. У разі передруку публікацій посилання на «Історичний архів. Наукові студії» обов’язкове.