Господарський стан одноосібних селянських господарств та соціальна структура селянства Лівобережної України у роки непу
Ключові слова:
селянське господарство, земля, робочі руки, реманент, робоча худоба, соціальна структураАнотація
Розглянуто забезпеченість одноосібних селянських господарств Лівобережної України землею, робочими руками, реманентом та робочою худобою у період непу. Дана характеристика соціальної структури селянства.Посилання
Вольф М. М. Сільське господарство України / М. М. Вольф. – Харків, 1927; Гуревич М. Б. Питання сучасного селянського господарства України / М. Б. Гуревич. – Харків, 1927; Філіповський О. К. Розвідка з організації селянського господарства на Україні / О. К. Філіповський. – Харків, 1926.
Калініченко В. В. Селянське господарство України в період НЕПу: Історико-економічне дослідження / В. В. Калініченко. – Харків, 1997.
Збірник статистико-економічних відомостей про сільське господарство України. Рік перший. – Харків, 1929.
Земельный кодекс УСРР. Утвержден ВУЦИК 29 ноября 1922 г. – Харьков, 1922.
Очерки развития социально-классовой структуры УСРР. 1927-1937. – К.
Соціалістичне будівництво в сільському господарстві. Цифрові матеріали до доповіді В. Я. Чубаря та А. Г. Шліхтера на ІV сесії ВУЦВК Х скликання. – Харків, 1928.
Статистика України. Серія 2. Сільськогосподарська статистика. – Т. 3. № 160. Вип. 15.
Статистика України. Серія 2. Сільськогосподарська статистика. – Т. 7. Вип. 3. № 7.
Статистика України. Серія 2. Сільськогосподарська статистика. – Харків, 1930. – № 184.
Статистика України. Серія 2. – 1930. – № 191.
Україна. Статистичний щорічник на 1928 рік. – Харків, 1928.
Україна. Статистичний щорічник на 1929 рік. – Харків, 1929.
##submission.downloads##
Номер
Розділ
Ліцензія
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з наступними умовами:
- Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).
Редколегія публікує матеріали, не завжди поділяючи погляди їхніх авторів, зберігає стиль матеріалів, залишає за собою право скорочувати та редагувати тексти. Автор несе відповідальність за зміст статті, достовірність фактів, цитат, дат тощо. Друковані в інших виданнях матеріали до розгляду не приймаються. У разі передруку публікацій посилання на «Історичний архів. Наукові студії» обов’язкове.