Тираспольський укріплений район – заручник обставин (1941 р.)
Ключові слова:
Тираспольський укріплений район, дивізія, армія, гарнізон, ДністерАнотація
Реконструйовано хід бойових дій в смузі Тираспольського укріпленого району влітку 1941 року та вказано причини його прориву.Посилання
Коваль М. В. Довготривала фортифікація на теренах України напередодні та під час Другої світової війни. Міфи і реалії. – Ч. 5. – К., 554 с.
Одесский Краснознамённый. – Кишинев : Изд-во «Картя Молдовеняска», 1985. – 345 с.
Службовий документ по російським береговим укріпленням. – Берлін : Вид-во Третього рейху, 1942. – 690 с.
Исаев А. В. От Дубно до Ростова. – М. : Изд-во «ТРАНЗИТКНИГА», 2005. – 584 с.
Рунов В. Первая кровь. (Перелом в истории). – М. : Изд-во «Яуза», 2009. – 455 с.
Маляров В. Н. Строительный фронт Великой Отечественной войны. – СПб., 2000. – 378 с.
Залесский К. Вермахт. Сухопутные войска и Верховное командование / К. Залесский. – М. : Изд-во «Яуза», 2005. – 815 с.
Хренов А. Ф. Мосты к победе / А. Ф. Хренов. – М. : Воениздат, 1982. – 498 с.
##submission.downloads##
Номер
Розділ
Ліцензія
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з наступними умовами:
- Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).
Редколегія публікує матеріали, не завжди поділяючи погляди їхніх авторів, зберігає стиль матеріалів, залишає за собою право скорочувати та редагувати тексти. Автор несе відповідальність за зміст статті, достовірність фактів, цитат, дат тощо. Друковані в інших виданнях матеріали до розгляду не приймаються. У разі передруку публікацій посилання на «Історичний архів. Наукові студії» обов’язкове.